Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co., Ltd

profesjonalny producent telefonicznych urządzeń zakłócających, jammerów dużej mocy i wzmacniaczy sygnału minimalnego!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd

dobra jakość Jammer sygnału telefonii komórkowej na sprzedaż
dobra jakość Jammer sygnału telefonii komórkowej na sprzedaż
On time delivery ,good quality control ,you are the realy good supplier I was looking for. I want to order huge bigger. Will contact you soon.

—— Yarrak

Keep the Good quality forever ,Continue to innovate ,do the best products .

—— Mr.Joe

The shipment has arrived. I reviewed it and everything is very good. I appreciate your follow up on the shipment and as always the hard work of you

—— Samantha

Im Online Czat teraz

Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd
show room show room exhibition exhibition

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : DEZHEN, DZ-101, DZ-808, TALENT
Ilość pracowników : 150~180
Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-6,000,000
Rok założenia : 2003
pc Export : 80% - 90%
Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co., Ltd

Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co., Ltd jest firmą hi-tech założoną w 2003 roku, zajmującą się produkcją, sprzedażą i serwisem produktów komunikacji bezprzewodowej serii Dezhen. Dostarczamy głównie różnego rodzaju produkty sygnałowe, takie jak telefon zakłócający sygnały, jammer więzienny, urządzenie zakłócające IED (improwizowane urządzenie wybuchowe) itp.


Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie technologii, zarządzania i marketingu. Posiadamy zintegrowany zespół produkcyjny, zespół techniczny, zespół ds. Badań i rozwoju, zespół ds. Sprzedaży i zespół obsługi posprzedażnej. Współpracujemy z wieloma uniwersytetami, kolegiami, jednostkami badawczymi i angażujemy się w działania rządowe.


Polegając na własnych siłach, aby samodzielnie się rozwijać, opracowaliśmy serię dzbanków telefonicznych DZ-101 i DZ-808, których jakość utrzymuje się na pierwszym miejscu w branży. Dzięki zaawansowanej technologii, dobrej reputacji i doskonałemu serwisowi posprzedażnemu zyskujemy rzetelność klientów. Jesteśmy dostawcą Huawei Technologies i Korek Telecom. Nasze produkty są eksportowane do wielu miejsc i wielu krajów, takich jak USA, Francja, Niemcy, Indie, Meksyk i Arabia Saudyjska itp.


Jako cel przywiązujemy "Cnotę", "Pomagamy pracownikom rozwijać się i służyć klientowi, koncentrując się na obronie, przyjmując pozytywny zwrot dla społeczeństwa" jako odpowiedzialność korporacyjną. Poświęcenie, profesjonalizm, pracowitość i zaangażowanie to wieczne dążenie do naszej przedsiębiorczości.

Jesteśmy profesjonalnym producentem w tej dziedzinie od ponad 10 lat! Mamy 150 pracowników i silny zespół ds. Badań i rozwoju oraz zarządzania. Posiadamy dużą fabrykę i wiele instrumentów testowych, w tym wszechstronny instrument testowy, analizator widma i CNC. Mamy doskonałą salę wystawową do eksponowania naszych produktów .------- ------ Twoje przybycie i zwiedzanie będzie gorącym powitaniem!

www.dezhen.net

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Yuen (+86 13316806155)

Tel: +86-0755-83445944

Faks: 86-+86-13316806155

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)